סגל הפסטיבל

הנהלה ראשית
תומר שלו מנהל הפסטיבל
טל גולדמן מנהל ההפקה
ענת קרסילשצ'יקוב מנהלת התוכן
חננאל לבנה אחראי מנהלה ובטיחות
נעמה פרידמן עוזרת לאחראי מנהלה ובטיחות
פז ניומן מנהל הכספים
שיר בן-אור אחראית נגישות
גיוס תוכן
רמי שלהבת עורך תוכן
הדס סלוין עוזרת לעורך התוכן
גלי אחיטוב עוזרת לעורך התוכן
ענת דלאל גרובין מנהלת צוות גיוס תוכן עיוני
נדב מילר אלמוג מנהל תוכן ספרות
אביב ציפין אחראי תחום הקומיקס
תומר מיכאל אחראי תוכנית ההקרנות
עפר מתוקי מנהל תוכן אקדמי
הלה פלג מנהלת תוכן קולנוע וטלוויזיה
תמר קיס פפו מנהלת תוכן לילדים ונוער
אדווה פפו אחראית מפגשים
הלה הראל אחראית סדנאות
עומר כהן מנהל תחרות התחפושות
חגי גומפרט מנהל צוות גיוס תוכן לא עיוני
טאי דיבון גיוס הרצאות משחקים
אדווה פפו גיוס תוכן משחקי תפקידים שולחניים
דניאל זולוטינסקי גיוס תוכן משחקי תפקידים שולחניים
דמיאן הופמן גיוס תוכן משחקי תפקידים שולחניים
איתי בן עברי אחראי פרויקט ארטמיס
ברק רוזנפלד גיוס תוכן מיניאטורות
להב ברק עוזר לגיוס תוכן מיניאטורות
בן אנגלמן גיוס תוכן זירה ופונדק חי
איתי שטורם אחראי פיילוטים
סילביה טמבורו עוזרת לאחראי פיילוטים
הפקת תוכן
רוני קרופניק מנהלת הפקת תוכן
עדן הר-דגן עוזרת למנהלת הפקת תוכן
עמרי גרופר אחראי השקות וטקסים
דניאל רז רוטשילד אחראי הפקות מקור
סיון רדל צוות הפקת תוכן
רביד אבן-לחץ צוות הפקת תוכן
תומר קליר צוות הפקת תוכן
יעל זבולונוב צוות הפקת תוכן
הדס סלוין צוות הפקת תוכן
אדווה פפו צוות הפקת תוכן
אנה בילצקי סורג'ון צוות הפקת תוכן – אחראית משמרת בעירוני
גלעד גרינברג צוות הפקת תוכן
איל רזניק צוות הפקת תוכן – אחראי משמרת בעירוני
גל סורג'ון צוות הפקת תוכן
גיא רווה צוות הפקת תוכן
אדווה שושן צוות הפקת תוכן
קסם ברקוביץ צוות הפקת תוכן
שיווק
שחר בר מנהל תחום השיווק
הילה אלוני מנהלת יחסי ציבור וקשרי עיתונות
דשה ביצ'נקו אחראית פייסבוק
גיא פלאוט צוות פייסבוק
אורן קפלן מנהל תוכן אתר 
גלי אחיטוב עוזרת למנהל תוכן אתר
חמוטל דרורי-פרידמן מנהלת יריד הדוכנים
שקד אמיר צוות יריד הדוכנים
תמר פאר צוות יריד הדוכנים
בר צזנה צוות יריד הדוכנים
נועה זואי לוין מנהלת צוות התיעוד
בנימין שאמא מנהל תחרות הצילום
ענבל לוי עוזרת למנהל תחרות הצילום
אלון כרמי עורך וידאו
לוגיסטיקה
גיא קובל מנהל הלוגיסטיקה
נעם שוורץ עוזרת למנהל הלוגיסטיקה
אלון לוי צוות לוגיסטיקה
יהושוע ישר צוות לוגיסטיקה
לידן גבל צוות לוגיסטיקה ומנהלת הקמה ופירוק
נמרוד נקדימון צוות הקמה ופירוק
אור דולב מנהל המרכז הלוגיסטי
אלה דרייהר עוזרת למנהל המרכז הלוגיסטי
שאדו גבל-דולב עוזר למנהל המרכז הלוגיסטי
אלה פאליק אחראית משמרת
ניב חיים אחראי משמרת
בן אנגלמן אחראי מתחם זירה
טל קארו עוזר לאחראי מתחם זירה
שון אביטל אחראי פונדק חוצות
אור שייר אחראי זירת ראווה
איתן הרמן צוות משחקי תפקידים חיים
דניאל הרשקוביץ מנהל תמיכה טכנית
מיכל טננברג צוות תמיכה טכנית
גיא לוז צוות תמיכה טכנית
ברק רוזנפלד מנהל מתחם מיניאטורות
להב ברק עוזר למנהל מתחם מיניאטורות
יואב קדם עוזר למנהל מתחם מיניאטורות
מריה אגפונצ'ב מנהלת הפונדק
יובל וגנר מנהל מתחם משחקי לוח
ליאור רמתי צוות מתחם משחקי לוח
שירות ומכירות  
חרות ישלח מנהלת המכירות והשירות
מעין שיר מנהלת הקופות 
אליה הורן עוזרת למנהלת הקופות
נטע טרופ עוזרת למנהלת הקופות
נופר מעיין אחראית חולצות
אלה פאינצקי אחראית משמרת קופות
נעמה בן עמי סכונפלד אחראית משמרת קופות
מיכאל גנקין אחראי משמרת קופות
גל קפון מנהלת המודיעין
אייל גבריאלוב צוות מודיעין
טל רביץ מנהלת דוכן היד השנייה 
דניאל שוורץ עוזר למנהלת דוכן היד השנייה
מתן קליינמן אחראי משמרת דוכן היד השנייה
נריה אדלמן אחראית משמרת דוכן היד השנייה
מיכלי שני אחראית משמרת דוכן היד השנייה
תמיר רויטמן אחראי משמרת דוכן היד השנייה
ליאת שחר קשתן אחראית דוכן האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה
כוח אדם
אלעד אייזן מנהל כוח אדם
ענבר שיפרין צוות כוח אדם
דרור רייף צוות כוח אדם
ניתאי דואק צוות כוח אדם
מתן בן אשר צוות כוח אדם
תשתיות מחשוב
אלי בויום מנהל תשתיות מחשוב
תומר דוד עוזר למנהל תשתיות מחשוב
גליה בהט צוות מחשוב
דוד בהט צוות אפליקציית אייקון
טל ספן צוות אפליקציית אייקון
עיצוב גרפי
רז אתגר מנהל צוות עיצוב
ברק ברודו מעצב גרפי
רותם בלוך מאיירת – אונליין
אסנת קדמי מעצבת גרפית
אופירה רוטנברג מעצבת גרפית
ענבל ברדא מאיירת
איתמר ריינר מאייר
הקרנה
תומר שושן מנהל הקרנה
איתי שטורם עוזר מנהל הקרנה
ברק איטקין עוזר מנהל הקרנה
אלעד נוי סגל מקרינים
גל בליברג סגל מקרינים
גלעד נעמן סגל מקרינים
דשה ביצ'נקו סגל מקרינים
טל רובין סגל מקרינים
מעיין רתם סגל מקרינים
מריה צליקוב סגל מקרינים
תומר דוד סגל מקרינים
תומר מיכאל סגל מקרינים
ירון איטקין סגל מקרינים
יובל הרדוף סגל מקרינים
אביב דולב סגל מקרינים
עדי כתב סגל מקרינים
רועי גרוסמן סגל מקרינים
זאב אימבר סגל מקרינים
יונתן עמית-כהן סגל מקרינים
דני פייגלמן סגל מקרינים
אוהד אשכנזי סגל מקרינים